Jak jsme přišli na svět?

 1.2.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

Celé dva týdny jsme se zabývali problematikou, do které se mnohdy nikomu moc nechce, a tou je sexuální výchova. Zpočátku i název připadal dětem dost směšný, ale již druhý den se zájmem a s chutí spolupracovaly. Četli jsme příběhy z knížek (vhodné pro děti na 1.stupni), sledovali příběhy z videokazety, kterými nás provázeli Jů a Hele. Různými doplňovačkami, rébusy a křížovkami jsme se učili pojmy a na panenkách jsme vyzkoušeli přebalování miminka, koupání, správné držení, krmení,…

Děti byly báječné. Svým přístupem mě mile překvapily.    

                                                                                                                                                                                                                                        Iva Kittlitzová

 

Maruška se "pekelně" soustředí