Přejít na obsah

Regionální kolo Mladého Demosthena

 11.2.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

 

       Mladý Demosthenes je celostátní soutěž v komunikaci. Autorem tohoto projektu je Mgr. Jana Adámková (rosnička v TV ).

        Regionální kolo se konalo 12. února v Pardubicích. Ze školního kola se do regionálního probojovaly dvě žákyně: Nikola Vejvodová ze 7. třídy (zástupkyně mladší kategorie) a Ivana Jetonická z 8. třídy (zástupkyně starší kategorie). Soutěžící museli přednést 1-2 min monolog na libovolné  téma. Naše žákyně byly úspěšné. Nikola Vejvodová se umístila na 2. místě a Ivana Jetonická na 3. míste. Bohužel do krajského kola postupují vítězové 1. míst. Přesto děvčatům gratulujeme k vzorné reprezentaci školy a v přístím kole přejeme ještě o kapičku více štěstí.

 

                                                                                                  Hana Pleváková