Přejít na obsah

Jarní běh

 22.4.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

Na XII.ročníku Jarního běhu o pohár Václava Čevony v Ústí n.O. naši vytrvalci svými výkony potvrdili velmi dobrou formu.
1.místo v běhu na 600m vybojovala Marie Hájková ze 6.třídy, 2.místo na nejdelší trati 1 500m získal Darek Prášil z 8.třídy a 3.místo obsadila Denisa Židková na trati dlouhé 800m a Patrik Čeman v běhu na 1 500m, oba žáci 9.třídy. Celkově naše škola skončila na 4.místě spolu se závodníky z Dolní Dobrouče. Všem vytrvalcům blahopřejeme k předvedeným výkonům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy na prvním atletickém závodě tohoto roku.

Jarní běh

   ZŠ & MŠ Libchavy

Zítra 23.dubna 2009 pořádá ZŠ Komenského v ÚO první z atletických závodů „Jarní běh“. Naši školu budou reprezentovat z 5.třídy Židek a Šisler, ze 6.tř. Hájková, z 8.tř. Prášil a Langerová, z 9.tř. Židková,Čeman a Jebousek. Závodníci odchází v půl dvanácté na oběd a nejpozději ve 13,15h mají sraz na atletickém stadioně v ÚO. Rozchod je tamtéž po skončení své disciplíny.