Přejít na obsah

Recitační soutěž II. stupně

 29.4.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

30. dubna se konala na naší škole Recitační soutěž II. stupně. Žáci si mohli zvolit libovolnou báseň o rozsahu min 3 slok po 4 verších. V porotě zasedla pí řed. Mgr. Marie Linhartová, pí uč. Mgr. Zuzana Vaňousová a pí uč. Mgr. Hana Pleváková. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií: mladší (6. a 7. třída) a starší (8. a 9. třída). V mladší kategorii zvítězil Jan Pecháček ze 6. třídy, 2. místo obsadil Filip Motyčka ze 7. třídy a na 3. místě se umístil Tomáš Pirkl ze 6. třídy. V kategorii starších zvítězil Radim Kovařík z 8. třídy.  Celkem se zúčastnilo 22 žáků II. stupně. Soutěžícím děkujeme za přípravu a odvahu vystoupit s přednesem a vítězům gratulujeme.

                                                                    

                                                                                Mgr. Hana Pleváková