Přejít na obsah

10 dní florbalu v České Třebové

 19.5.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

Stalo se již tradicí, že florbalová organizace v ČT každým rokem pořádá 10 dní florbalu v ČT. Letos jsme se vypravili na turnaj s týmem starších chlapců, který byl doplněn třemi mladšími florbalisty – Járou Boštíkem, Martinem Horníčkem a Petrem Leschingerem. Celkem 8 týmů bylo rozděleno do dvou skupin. O postup do semifinále rozhodl v naší skupině až poslední zápas ze ZŠ z Brandýsa n.O. a to až trestním střílením, kde jeden střelený gól Honzou Blažkem bohužel nestačil na postup. Chlapci se však nevzdali a v boji o 5.místo lehce porazili tým ze ZŠ Komenského ÚO. Velkou oporou našeho družstva byl gólmam Láďa Nemšák, vynikající tah na branku i pomoc v obraně prokázal Tomáš Kratochvíl a kapitán Kuba Vítek, které v útoku doplňoval Luděk Šisler. Obranných povinností se ujal Lukáš Jebousek s již jmenovaným Honzou Blažkem. Chlapcům blahopřejeme a těšíme se na další turnaj pořádaný u příležtosti Města v pohybu. Šťovíčková H.