Přejít na obsah

Vánoční bruslení na II.stupni

 21.12.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

Rok s rokem se sešel a nejzdatnější bruslaři se opět sešli na zimním stadioně v Ústí nad O.  Celkem nás tam bylo skoro padesát a v nejoblíbenější soutěži o nejrychlejšího bruslaře se samozřejmě zúčastnilo více chlapců, ale i dívky dosáhly pěkných časů. Výsledková listina:

 

Kat.      DÍVKY                            ml.HOŠI                         st.HOŠI

1. Vejvodová Nicola 20,9             Rejent Pavel 16,0              Kratochvíl Tomáš14,0

2. Kropáčková Kristýna 21,3       Boštík Jára 16,4                 Blažek Jan 14,5 

3. Řeháková Natka 21,5              Židek Radim 18,5              Motyčka Filip 15,9

 

V třídní soutěži jasně zvítězili "deváťáci", kteří prokázali nejlepší techniku a bojovného ducha. Na závěr si 14 chlapců zahrálo moc pěkný hokej. Tým vedený Honzou Blažkem zvítězil o jeden gól nad družstvem Radima Kratochvíla 5:4, který posílil p.uč.Michal Švihálek. Utkání rozhodoval p.uč.Petr Kulhavý, jenž uznal 3 branky Honzovi, po jednom gólu Filipovi a Dominikovi . Za druhý tým skórovali po jedné brance p.uč.Švihálek, Tomáš, Radim a také Radim Židek. 

Fotografie na: picasaweb.google.com/zs.libchavy/Brusleni#

  Šťovíčková