Přejít na obsah

Prvňáci v knihovně

 19.4.2010  ZŠ & MŠ Libchavy

V úterý 20.dubna navštívili " prvňáci" Městskou knihovnu v Ústí nad Orlicí.Tam na ně čekal pan Slavík, který pro děti vytvořil pestrý program. Nejprve všechny rozesmál největší a nejmenší knížkou, kterou můžou v knihovně najít. Poté děti seznámil s pravidly půjčování knížek a po přečtení ukázky "DOBRODRUŽSTVÍ BROUKA PYTLÍKA" čekala děti zkouška, zda se umí ke knížkám správně chovat. Jelikož zkoušku každý zvládl, mohly se všechny děti pustit do probírání se nekonečných polic plných knížek. V tu chvíli se ze všech stali opravdoví čtenáři, kteří už dokážou přečíst úplně všechno!!! Příjemné dopoledne zakončilo pár pohádek z Večerníčků v hudebním oddělení. Děkujeme panu Slavíkovi za jeho čas, který věnoval dětem.

                                                                                                                            1.třída a Lenka Ludvíčková