Přejít na obsah

Kouzelná noc s pohádkami

 22.4.2010  ZŠ & MŠ Libchavy

Již po čtvrté se ve školní družině konala "Kouzelná noc s pohádkami". Tentokrát podle pohádky "Malá čarodějnice". Celý večer se ve ŠD čarovalo, zpívalo, vyráběli jsme čarodějnice, stavěli čarodějovy věže a také jsme soutěžili – kdo získá hada a která kulhající příšera je rychlejší. Samozřejmě nechyběl ani let na koštěti, kde se měřil čas a zručnost. Nejrychleji koště létalo Sabince Marčíkové, Natálce Nováčkové, Michalu Boštíkovi a Štěpánku Šmétkovi.

Chtěli bychom poděkovat rodičům za sponzorké dary a samozřejmě velké poděkování patří paní Schulzové, Šmétkové, Marčíkové, Frimlové a panu Adamcovi za pomoc s organizací večera a četbou pohádek.Povzbudit děti při hrách a soutěžích "přiletěla" i paní učitelka Eva Krummer. Těšíme se na další "Kouzelnou noc"

                                                                                              Sletu zdar    Danča a Iva

 Více fotek …..ZDE