Přejít na obsah

Školní výlet 6. třídy

 9.6.2010  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve čtvrtek 10. června se šesťáci vydali na školní výlet do Brna. V horkém dopoledni jsme si prohlédli hrad Špilberk a především jeho podzemí, tedy kasematy. Následovala prohlídka centra města, kde jsme nemohli zapomenout také na drobné nákupy.

Odpoledne pak patřilo programu v lanovém centru. Zde si šesťáci dokázali, zda dovedou překonat sami sebe a někteří pokořili i překážky ve výšce 7 metrů. Zároveň si osvojili pravidla jištění a učili se spoléhat nejen na sebe, ale i na své kamarády.

Výlet se nám všem líbil a těšíme se na další společné akce.

fotografie na:picasaweb.google.com/zs.libchavy/SkolniVylet6Tr#

                                                                                                                                    Zuzana Vaňousová