Atletický čtyřboj

 29.9.2010  ZŠ & MŠ LibchavyVe čtvrtek 30.září 2010 jsme pořádali již V.ročník Libchavského atletického čtyřboje vesnických škol na naší "umělce". Srdečně jsme přivítali atlety ze Základních škol Dolní Dobrouč, Lhoty u Potštejna a Brandýs nad Orlicí. Za pěkného, i když trochu chladného počasí, závodníci předvedli velmi dobré výkony. Naše 2 týmy – ml.hoši a st.dívky – obsadily svorně 2.místa. Na třetích místech skončilo naše družstvo ml.dívek a st.hochů.

Nejvyrovnanějším sportovním týmem byli ml.H –  Radim Židek, Nicolas Hubálek a Michal Lukeš. Největší počet bodů týmu st.D vybojovala Marie Hájková. U ml.D zazářila svými výkony děvčata Natka Lukešová a Růženka Škrobánková. V družstvu st.H zabodoval všestranný Martin Cibulka a Dominik Ulmann.

Nejúspěšnější výpravou tohoto ročníku byli atleti ze ZŠ Dolní Dobrouč, kteří si opět zaslouženě odvezli domů Putovní pohár za 1.místo.

Závěrem bychom  poděkovali všem atletům za vzornou reprezentaci svých škol a také organizačnímu týmu z 9.třídy za pomoc i pěknou atmosféru při atletickém závodě!!!

                                                                             Šťovíčková Hana a Kulhavý Petr