Přejít na obsah

FLORBAL – okrsek ml.H

 14.11.2010  ZŠ & MŠ Libchavy

Tak takhle vypadá tým těsně po výhře nad družstvem ze ZŠ Třebovská ÚO. Hoši podali vynikající výkon a postup do okresního kola jim utekl jen o kousek. Jedinou prohru dostali od postupujícího týmu ze ZŠ Komenského Letohrad, který postoupil jen díky vzájemnému zápasu. Chlapci porazili též florbalisty ze ZŠ Dolní Dobrouč a obsadili 2.místo. 

Prvořadý je vždy v týmu výkon gólmana a ten byl dnes vynikající. Žák 6.třídy Nicolas Hubálek vychytal vše, co se dalo. Nejlepším střelcem okrsku byl Petr Leschinger, který soupeřům vstřelil 11 branek. Hned druhým úspěšným útočníkem z našeho týmu byl Radim Židek (4 góly) a v obraně s přehledem starého mazáka vynikl výkon Aleše Horníčka ze 6.třídy. Všichni chlapci zaslouží pochvalu za kolektivní výkon, bojovnost a podporu svého týmu!  

Děkujeme p.Martinu Leschingerovi za obrazovou dokumentaci turnaje. Fotky si můžete prohlédnout na : picasaweb.google.com/zs.libchavy/FlorbalMladsiHosi

                                                                        Šťovíčková Hana