Město v pohybu – fotbalový turnaj

 31.5.2011  ZŠ & MŠ Libchavy

V rámci městských slavností " Město v pohybu – týden dobré pohody" proběhl 1. června turnaj ústeckých fotbalových nadějí. Hrálo se ve dvou kategoriích, kdy naše škola měla zastoupení v kategorii starších, tj. 4.-5.tříd. Libchavští fotbalisté opět nezklamali a  stejně jako v nedávném Mc Donald´s cupu podali pěkný výkon a  obhájili krásné 2.místo. Dominik Chládek, Matěj Hodr, Vojta Velínský, Dáša Prášilová, Míša Šrom, Míša Boštík, Filip Horníček, Matěj Motyčka a kapitán družstva Kuba Kubíček předvedli perfektní a sehraný fotbal, který nestačil pouze na Základní školu Bratří Čapků. Gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy.

Výsledky turnaje:

Libchavy – ZŠ Třebovská 2:0

Libchavy – ZŠ Komenského 2:0

Libchavy – ZŠ Bratří Čapků 0:3

Libchavy – Bystrica Klodzka 2:1                         Lenka Ludvíčková