Přejít na obsah

Okrsková kola ve florbale

 28.11.2011  ZŠ & MŠ Libchavy

V měsíci listopadu jsme na naší škole uspořádali tři okrsková kola ve florbale. V kategorii starších hochů se nám nedařilo a až poslední zápas jsme poznali jak chutná vítězství. Florbalisté pod vedením kapitána Járy Boštíka však zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. V kategorii starších dívek jsme dosáhli na 3. místo. V brance podala skvělý výkon Natka Doležalová, v útoku zazářila Marie Hájková, Kája Kůstová, Vendy Raušová a Simona Leschingerová. Skvěle úlohu obránce předvedla Vendy Hnátnická spolu s Evou Aubusovou. Děvčata bojovala s velkým nasazením a zaslouží velkou pochvalu. Posledního okrsku se zúčastnili mladší hoši, kteří pod vedením Denise Schulze vybojovali pěkné 3. místo. Bohužel opět nám chyběla brankářská jednička, a tak musel nastoupil gólman Petr Rauš, dále nás reprezentovali bráchové Michal a Miloš Lukešovi, Aleš Horníčel, Dominik Chládek a Erik Šalda.