Sedmáci spali ve škole

 1.2.2012  ZŠ & MŠ Libchavy

Dne 1. až 2. února proběhlo spaní ve škole 7. třídy. Okolo 18:00 jsme se sešli před školou a hned jsme si upravili učebnu Školního informačního centra pro společné nocování. Nanosili jsme z tělocvičny žíněnky a ti rozmazlenější z nás si dokonce nafoukli přinesené matrace (že Kubo?). Následovaly společné hry a následně jsme si změřili své kuchařské dovednosti ve vaření svých oblíbených jídel. Přišla se na nás podívat i paní ředitelka, která některé z nás zachránila před smrtí hladem (že Natko a Natko?). Poté následovali hry ve skupinkách, jako např. Černé historky. Všichni se báli krvavého hororu a nabrali odvahu při noční hře po škole. Asi v 1:00 jsme vše zakončili černou komedií  Horší než smrt. Celé spaní se nám moc líbilo, i když mnozí toho vlastně moc nenaspali.

Nikola Vopařilová, žákyně 7. třídy