XI. ročník sportovní gymnastiky na II. stupni

 29.3.2012  ZŠ & MŠ Libchavy

Vstoupili jsme již do druhé desítky školní soutěže ve sportovní gymnastice. Každý ročník je něčím výjmečný, XI. ročník největším počtem cvičenců jak dívek i chlapců na nejnáročnějším nářadí – HRAZDĚ. Také porota zasedla v jiném složení. Přivítali jsme p. Václava Hornycha a p. Antonína Krčála, bývalé kolegy na poli sportovním, společně s p. uč. Petrem Kulhavým.

Nejúspěšnější gymnastkou se stala Růžena Škrobánková, která ve cvičeních na všech nářadí dosáhla maximálního ohodnocení 10 bodů hned 3x. Jedinou soupeřkou jí byla její kamarádka Šárka Fryčová, která svou pílí zvládla všechny sestavy.  

 VÝSLEDKOVÁ  LISTINA

Přeskok přes kozu:

1.  Jakub Petrlák                 1.  Růžena Škrobánková

2.  Radim Židek                   2. Šárka Fryčová

3.  Petr Leschinger              3. Kristýna Kropáčková, Markéta Šaldová

 

Hrazda:

1.  Radim Židek           Růžena Škrobánková

2.  Petr Leschinger      Markéta Šaldová

3.  Jakub Petrlák          Kristýna Remešová

 

Kladina:                                          Prostná:

1. Růžena Škrobánková                         1.  Růžena Škrobánková

2. Marie Hájková                                     2. Marie Hájková

3. Vendula Raušová                               

 

Vítězka čtyřboje Růža a druhé místo obsadila Šárka.