Soutěž na II.stupni k Volbě povolání

 3.4.2012  ZŠ & MŠ Libchavy

Již třetím rokem jsme zapojeni do projektu VOLBA POVOLÁNÍ realizovaném Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje. Naši žáci navštívili v rámci projektu různé firmy a  PSŠ v Letohradě, ale také aktivně se zapojili do dvou soutěží.  

Do literární soutěže se zapojili žáci z 8. a 9. třídy. Zvítězila slohová práce Honzy Pecháčka, 2. místo získal Tomáš Horáček a práce Pavla Rejenta skončila na 3. místě. Všechny vítězné práce postoupily ze základního do okresního kola a můžete si je přečíst ve složce Volba povolání.

Soutěž o nejlepší výrobek vyhrál se svojí lodí Jakub Šnajder, z technikou drátování uspěl Vojtěch Šisler a hned za ním Sabina Stránská. Do základního kola byly dány výrobky žáků ze 7. a 8. třídy. Opět 3 nejlepší postupují dále do okresního kola.                

                                                                                                      Šťovíčková Hana