Přejít na obsah

Sportovní hry

 20.5.2012  ZŠ & MŠ Libchavy

Tento rok se sportování na umělce zúčastnilo několik školek:

MŠ KAMARÁD Horní Libchavy

MŠ KORÁLEK Dolní Libchavy

MŠ SLUNEČNICE České Libchavy

MŠ STONOŽKA Sopotnice

Když jsme se přivítali, vzájemně představili a předvedli bojové pokřiky mohlo začít sportování. Děti s nadšením skákaly do písku,běhaly na dráze, házely do dálky a zdolávaly překážkovou dráhu. Odměnou za sportovní výkony jim byla medaile a sladké překvapení. foto zde:http://picasaweb.google.com/mshl140/SportovniHry2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMnKwNz1ssu0yAE&feat=directlink

Sportovní hry

   ZŠ & MŠ Libchavy

Tento rok jsme se na umělce sešli opravdu v hojném počtu. Kromě MŠ Horní Libchavy s námi sportovaly i děti ze Sopotnice a Českých Libchav. Ke sportování nás naladilo krásné počasí a bojovné pokřiky. Kromě skákání do písku, házení míčkem a běhání tu byla i překážková dráha. Odměnou za snažení při sportovních výkonech byla medaile.yeslaughFotky zde