Přejít na obsah

Florbalový turnaj ml.žáků

 4.6.2012  ZŠ & MŠ Libchavy

Dnes jsme v libchavské tělocvičně přivítali ústecké týmy ml. žáků na florbalovém turnaji v rámci akce Město v pohybu. Našim chlapcům se dařilo. V prvním utkání porazili tým ZŠ Komenského 5:1. V dalším zápase, po velmi vyrovnaném prvním poločase, dokázali zužitkovat skvělou techniku a rychlé přihrávky  a vybojovali vítězství nad družstvem ze ZŠ Bří Čapků.      

angelNejproduktivnějším střelcem turnaje byl vyhlášen Dominik Chládek, který vstřelil 3 branky. Hřiště mu dnes bylo malé. Na výborné pasy mu nabíhal nejmladší člen týmu Michal Boštík. Skvělou techniku hole předvedl Michal Lukeš, kterého doplňoval Denis Schulz a Aleš Horníček. Za nemocného Erika Šaldu nastoupil Miloš Lukeš. Za svoje záda pustil jen jediný gól Karel Aubus, opora našeho mužstva.

yesMužstvu blahopřejeme k vítěznému poháru,yes který si převezmou na slavnostním ceremoniálu v sobotu ve 14,00h na nám. Míru v Ústí nad Orlicí!              Šťovíčková H.