Přejít na obsah

Město v pohybu – běžecké štafety – výsledky 1. stu

 6.6.2012  ZŠ & MŠ Libchavy

Také žáci z 1. stupně se účastnili sportovních soutěží v rámci městské akce Město v pohybu. Jednou z akcí byly běžecké štafety konané 7.6. na atletickém stadionu v Ústí nad Orlicí. Všichni závodníci podali maximální výkon,  projevili v sobě soutěžního ducha a v silné konkurenci ostatních škol získali výborná umístění.

4. místem skončila štafeta 2. a 3. třídy ve složení : Marek Šrom, Kája Hodrová, Sabča Marčíková,Lukáš Říha, Kačka Frimlová a Jiřík Vaňous.

Na krásném 2. místě skončila štafeta 4. a 5. třídy : Kuba Tesařík, Monika Pokorná, Michal Boštík,Lucka Aubusová, Adélka Urbanová a Filip Horníček.

Obrovský úspěch si vychutnaly děti z 1. třídy, které ve své kategorii porazily všechny ostatní školy a obsadily skvělé 1. místo!!! Velká gratulace patří: Járovi Škrobánkovi,Dorotce Kittlitz,Ráďovi Urbanovi, Lucince Pirklové,Kačce Kulhavé a Kubovi Aubusovi.

Všem sportovcům děkujeme za krásné sportovní výkony.

                                                                               Lenka Ludvíčková