Přejít na obsah

Okrsek ve florbalu st.H

 7.11.2012  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve čtvrtek jsme uspořádali okrskové kolo ve florbalu starších hochů. Celkem 6 týmů bojovalo o postup do okresního kola. Nakonec zaslouženě vyhrál tým z Gymnázia České Třebové. Naši chlapci postoupili ze své skupiny B jako druzí. S velkým nasazením vstoupili do boje o 3. místo.    První poločas skóre 1:1 napovídalo o rovnocenném utkání, ale druhý poločas ukázal lepší techniku a sehranost družstva ze ZŠ U Dvora Letohrad. I čtvrté místo je pěkný výsledek našich florbalistů při současné vysoké úrovni oblíbeného sportu ve městech, které mají početnější základnu žactva.

Nejproduktivnějším útočníkem našeho týmu, který vstřelil 3 góly, a kapitánem družstva byl Radim Židek. Po jedné brance vstřelili Denis Schulz a Dan Suchý. V bráně podal velmi dobrý výkon Nikolas Hubálek. Bratři Lukešové, Michal i Miloš, podali vyrovnané výkony. Obrannou činnost jako vždy zajišťoval Aleš Horníček i Matouš Nečekal. 

    yesVšechna utkání odpískal Honza Ilgner, kterému ještě jednou moc děkujeme.yes

                                                                                                      Šťovíčková Hana