Přejít na obsah

Zástupci ze středních škol na naší škole

 13.11.2012  ZŠ & MŠ Libchavy

První pololetí školního roku je pro naše "deváťáky" velmi důležitým obdobím při výběru své budoucí školy. Při získávání nových informací o školách jsou jim nápomocni výchovní poradci a odborní učitelé, kteří v měsíci říjnu i listopadu navštívili naši školu. Na fotografiích vidíte při práci se žáky učitele ze Střední uměleckoprůmyslové školy z ÚO a také ze SOŠ a SOU Lanškroun. O sloučení dvou středních škol v Chocni žáky informovala p.uč. Linda Kotyzová. Obchodní akademie a SOŠ cestovního ruchu Choceň otevírá též nový studijní obor. Zástupce se SOŠ a SOU Králíky zaujal deváťáky výhodami při studiu této školy.

                                                                                                        Šťovíčková Hana