Přejít na obsah

Školní kolo Recitační soutěže II. stupně

 27.2.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve čtvrtek 28. 2. 2013 se u nás konalo školní kolo Recitační soutěže II. stupně. Soutěžilo se ve dvou kategoiích, mladší (6. a 7. třída), starší žáci (8. a 9. třída). V mladší kategorii se na 2. místě umístily dvě žákyně: Kristýna Strnadová ze 6. třídy a Kristýna Remešová ze 7. třídy. Vítězkou se stala Nela Hoderová ze 7. třídy. Ve starší kategorii se na 3. místě umístila Adéla Papáčková, na 2. místě zabodoval Aleš Horníček  z 8. třídy a vítězkou se stala opět dívka – Sabina Stránská z 9. třídy. Všichni výherci postoupili do oblastní přehlídky dětských recitátorů Dětská scéna 2013 v Ústí nad Orlicí, bohužel se nezúčastnili. Naše škola byla bohužel v tu dobu uzavřena. Doufáme, že se zúčastníme a uspějeme příští rok. Pro letošní rok děkujeme všem zúčastněným a gratulujeme vítězům.  

 

                                                                               Hana Pleváková