Přejít na obsah

Školní kolo rétorské soutěže Mladý Demosthenes

 3.3.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

V pondělí 4. 3. 2013 se u nás konalo školní kolo řečnické soutěže Mladý Demosthenes. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, mladší (6. a 7. třída) a starší žáci (8. a 9. třída). Celkem se zúčastnilo 14 žáků. V rámci svého vystoupení přednášeli text na 1-2 min. Hodnocena byla originalita tématu, spisovné jazykové prostředky, výslovnost ad. Vyhodnoceni byli pouze ti nejlepší: Šárka Fryčová z 8. třídy a Michal Šrom ze 7. třídy. Vítězům gratulujeme a ostatním soutěžícím děkujeme za snahu a chuť něco předvést, přejeme jim příště více štěstí a úspěchů.

                                                                                    

                                                                                                Hana Pleváková