Zlatý slavík

 24.4.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

 

Vítězové školního kola pěvecké soutěže na I. stupni postoupili o stupeň výše, a to do soutěže Zlatý slavík, která proběhla 25. 4. jako obvykle v ZŠ v Kerharticích. Dalšími soutěžícími byli žáci ze ZŠ Komenského, ZŠ Bratří Čapků a ZŠ Kerhartice. Letos nám zazpívalo 40 zpěváků.

Umístění:                                                                                                                                                                                   I. kategorie  (1. třída)                                                                                                     2. Štěpánka Čadová

III. kategorie (4., 5. třída)                                                                                             2. Violka Škrobánková

Cenu největšího sympaťáka soutěže získala Dorotka Kittlitz ze 2. třídy.                                                                                                                                                           Další žáci, kteří reprezentovali naší školu: Anetka Krýzlová, Terezka Oláhová, Dorotka Kittlitz, Káťa Kulhavá, Deniska Pávková, Honzík Šmejdíř, Vaneska Rojková, Kája Hodrová.                                                                                                                                                                                                       

Všichni žáci si zaslouží pochvalu za pěkná pěvecká vystoupení a patří jim velké poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.  

                                                                                                        Iva Kittlitz