Přejít na obsah

Florbal 1. stupeň

 15.5.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

16.5. se skupina žáků z 1. stupně zúčastnila florbalového turnaje na zimním stadionu v České Třebové. Turnaj byl součástí akce „ Deset dní florbalu.“ Po dvou výhrách a dvou prohrách jsme ze skupiny odcházeli na 3. místě. Jednoznačným vítězstvím nad ZŠ Lanškroun jsme si zajistili boj o 5. místo. Ten nám však nevyšel a po prohře 3:2 se ZŠ Vraclav nám nakonec připadlo 6. místo z 9 zúčastněných. Jára Gálik ( golman ), Petr Fogl, Lukáš Suchý, Matěj Holub, Marek Šrom, Jirka Vaňous a Lukáš Říha podali bojovný výkon a zaslouží pochvalu .Kluci se můžou pochlubit celkovým počtem vstřelených gólů ….. 27 yes.

 

ZŠ Libchavy – ZŠ Horní Čermná         4:1

ZŠ Libchavy – ZŠ Brandýs n. Orl.       3:8

ZŠ LIbchavy – ZŠ Vraclav                  4:1

ZŠ Libchavy – ZŠ Nádražní                1:4

 

ZŠ Libchavy – ZŠ Lanškroun          13:0

ZŠ Libchavy – ZŠ Vraclav                  2:3

 

                                               Lenka Ludvíčková