Loučení s předškoláky aneb letem světem

 20.6.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

Uteklo to jako voda a máme tu další loučení s předškoláky. Tentokrát jsme zvolili téma ,,letem světem". Děti dostaly letenky a měly za úkol obletět všechny kontinenty, ve kterých musely plnit různé úkoly. Za splnění úkolů dostávaly děti razítka a nakonec malou sladkou odměnu. Poté následovalo opékání párků a volná hra dětí s kamarády a rodiči. Večer se předškoláci rozloučili s rodiči a připravili si svoje pelíšky na spaní. Při čekání až se setmí jsme se ještě naučili africké rozpočítavadlo. Posledním dobrodružstvím byla noční procházka po školce a okolí, nakonec šly děti spokojeně spát. Ráno, než jsme se rozešli domů si děti ještě stihly pohrát.Foto zde: http://picasaweb.google.com/105288079038722482838/LouceniSPredskolaky?authuser=0&authkey=Gv1sRgCKfCqeD27dSvQw&feat=directlink