Přejít na obsah

Pozvánka pro rodiče a žáky z 8. a 9. tříd

 13.11.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

Vážení rodiče,

atraktivita strojírenského odvětví v našem povědomí není příliš velká. Příčinou je neznalost moderního strojírenského průmyslu, především kvality prostředí, ve kterém se vše odehrává. Tuto skutečnost bychom rádi změnili právě teď a v dalších letech v tomto duchu i nadále pokračovali.

Tímto srdečně zveme žáky 8. a 9. tříd, jejich rodiče i učitele,

na Den otevřených dveří  pro žáky se zájmem o techniku

do firmy Bühler CZ s.r.o. Žamberk.

Termín:           v sobotu 16. 11. 2013 od 8:30h – 11:00h                                     

 Program:          Prohlídka firmy / budoucího uplatnění

                               Občerstvení

                               Vyzkoušení svých dovedností

                               Malé překvapení

Doprava:V případě potřeby či požadavků rodičů je firma připravena na tento den zajistit dopravu od školy ke společnosti a zpět. Časové naplánování bude takové, aby autobus dorazil do firmy Bühler Žamberk 16. 11. 2013 v 8:30h a ze společnosti bude odjíždět v 11:00h. Trasa jízdy autobus bude dle požadavků.

Na tomto dnu otevřených dveří budou také zástupci středních škol z Rychnova nad Kněžnou, Ústi nad Orlicí, Letohradu, České Třebové a Králík. Žáci a rodiče mohou získat ucelené informace o vzdělání a profesním uplatnění v oblasti strojírenství, které je v našem kraji velmi žádané a je stabilním pracovním uplatněním.