Městečko – Libchavy / konzum /

 26.11.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

V tomto měsíci jsme si povídali o obchodech a o nakupování. Hráli jsme si na obchod a zkusili si být prodavačem i zákazníkem. Učili jsme se balit zboží, soutěžili jsme i o nejrychlejší pokladní. Na besedu do našeho KONZUMU jsme všichni jít nemohli a tak s paní vychovatelkou šla delegace šesti dětí, kteří besedovali s paní prodavačkou v obchodě.Dozvěděli jsme se kolik lidí pracuje v našem konzumu, že je obchod hlídaný kamerami a proč tam jsou zrcadla. Také nám paní prodavačka řekla, co se nesmí prodávat dětem a mnoho dalších zajímavých informací. Také víme, že náš konzum je vyhodnocen mezi pěti nejlepšími.  Ve školní družině všechny nové informace předaly děti ostatním. Moc děkujeme paní prodavačce Haně Horníčkové za milé přijetí a zajímavé povídání.