Přejít na obsah

Úspěch mladších florbalistů

 4.12.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

Velkého úspěchu dosáhli naši mladší florbalisté v okrskovém kole, které jsme pořádali v libchavské tělocvičně.  Vybojovali si vytoužený postup do okresního kola! Oporou týmu byl gólman Karel Aubus, který vychytal neskutečné střely mířící na naši branku. Úspěšně si zachytala i naše brankářská dvojka Matěj Motyčka. Nejrychlejšími a nejdůraznějšími hráči na place byli Michal Boštík a Filip Horníček, první trojku doplnil útočník Honza Haman. Druhou řadu našich vedl Petr Fogl, kterému sekundovali dva Lukášové – Hájek a Suchý a střídající Patrik Schulz. Ještě jednou srdečně gratulujeme k vynikajícímu výkonu!

 

Okresní kolo, které se konalo v Brandýse nad Orlicí, bylo však nad naše síly a skončili jsme až na 6. místě. Chyběla nám důraznost, sehranost, ale ne bojovnost a kolektivní duch. V posledním zápase jsme měli i trochu sportovní smůly. Posilou pro náš tým za nemocného Honzu byl Jakub Tesařík a Patrik Svoboda. Jediným střelcem našich gólů byl Michal Boštík.                                                                                                             Šťovíčková Hana