Přejít na obsah

Vánoční bruslení na II. stupni

 19.12.2013  ZŠ & MŠ Libchavy

Poslední školní den v roce 2013 byl ve znamení kultury i sportu. Jsme moc rádi, že i tento rok naši žáci druhého stupně v počtu téměř čtyřiceti bruslařů s radostí zavítali na ledovou plochu ústeckého stadionu. Oblíbenou disciplínou hlavně u chlapců je rychlobruslení. Loňského vítěze Michala Šroma jen o zlomek sekundy předjel Dominik Chládek a stal se nejrychlejším bruslařem na škole. Třetí místo vybojoval Marian Čeman před Jakubem Tesaříkem. Letos závodilo o post nejvyšší šest dívek. Nejúspěšnější byla Monča Pokorná, která ve finálové jízdě porazila Nelu Hoderovou. 3. místo vybojovala Denča Trejtnarová nad Adélou Urbanovou. Staronovou disciplínou bylo krasobruslení. Jednotlivci či páry měli předvést čtyři základní prvky ve své volné jízdě.Celkem 12 krasojezdců nás pobavilo, nadchlo a překvapilo nádherně provedenými prvky. Zvítězila Růža Škrobánková nad synchronizovaným párem Kubou Tesaříkem a Matějem Krčmářem. Třetí místo si vytančily Katky Velínská a Ulrichová. I když zpáteční cesta ke škole byla pro někoho namáhavější, měli jsme všichni pěkný pocit z naší sportovní aktivity.                                                                                                Šťovíčková H., Baťková N. a Kulhavý P.