Přejít na obsah

10 dní florbalu – ml.H

 12.5.2014  ZŠ & MŠ Libchavy

Na akci 10 dní florbalu v České Třebové skončilo družstvo mladších hochů na pěkném 7.místě v konkurenci 12 týmů. Na tomto turnaji se nově tvořící družstvo sehrávalo a zkoušelo různé varianty útočících trojek. Z "šesťáků" podal vynikající výkon obránce Patrik Svoboda a útočník Petr Fogl, který jako první vstřelil gól soupeři po dlouhém trápení našeho týmu, kdy jsme nemohli vstřelit branku. Ze "sedmáků" naběhal nejvíce kilometrů útočník Michal Boštík s Jakubem Tesaříkem. Obránce Filip Horníček podal bohužel jen průměrný výkon, ale i za ten jsme byli vděční. Ostatní chlapci musí na sobě ještě hodně pracovat, aby si zasloužili místo v základu. A nakonec velká pochvala gólmanovi Matěji Motyčkovi, který podal vynikající výkon a dokázal nahradit Karla Aubuse, jenž chytal za starší hochy.

                                                                                               Šťovíčková Hana