Přejít na obsah

Štafetové běhy E. Zátopka – II.stupeň

 1.10.2014  ZŠ & MŠ Libchavy

Počasí nám přálo, atmosféra třídních štafet byla opět fantastická a výsledky překvapivé. Favorizovaná černá štafeta deváťáků byla poražena červeno – růžovým týmem osmáků. Modrou štafetu sedmáků porazili benjamínci soutěže ze šesté třídy v barvě žluté. Ale to není to nejdůležitější, dokázali se domluvit na postavení své třídní štafety, i když to někde bylo u menšího počtu žáků velmi obtížné, či reagovali před samotným závodem na absenci svého běžce a nominovali nového závodníka. Fandili všem a vážili si výkonů i "pomalejších" běžců. A byli po zásluze všichni odměněni díky sponzorovi této tradiční akce panu Aleši Motyčkovi. Děkujeme!cheeky

V kategorii jednotlivců sice nebyly překonány časové rekordy v běhu na 400m, ale jak Albert i Monča se velmi přiblížili těmto časům.yes

Výsledková listina:

dívky                                               ml.H                                st.H

1.Monika Pokorná     1:15,2      Jára Gálik   1:17,0      Albert Bostan 1:02,0

2.Ajka Lorenčíková      1:24,0     Petr Fogl     1:17,1      Matěj Hodr       1:04,0

3.Adél Urbanová          1:26,2     Michal Malinský 1:17,2   Jakub Tesařík 1:04,2

                                                                                                učitelé II. stupně