Přejít na obsah

Vycházka do lesa s myslivcem

 9.11.2014  ZŠ & MŠ Libchavy

Se školou jsme se vydali 21. října na procházku do lesa za myslivcem. Šla 4. a 5. třída. Cestou jsme šli po poli a měli jsme mokré boty. Když jsme došli na místo, zrovna vylepšovali mysliveckou chatu. Všem se tam líbil pes Brok. Brok byl hrubosrstý jezevčík. Také jsme si opékali různé uzeniny a pečivo. V lese jsme našli i houby. Pan myslivec měl pro nás připravené různé hry. Hodně mě zaujaly velké oči výra. Také nám pan myslivec ukazoval, jak se máme starat o psy. Cestou zpět jsme šli s panem myslivcem lesem. Když jsme vyšli z lesa ven a šli po cestě, zkřížila nám cestu kráva. Do školy jsme přišli unavení, ale plní zážitků.

 

 

Tereza Sklenářová, žákyně 4. ročníku

 

 

                                                                          Eva a Iva (učitelky 4. a 5. ročníku)