Přejít na obsah

Okrskové kolo ve florbale – ml. H

 19.11.2014  ZŠ & MŠ Libchavy

Velká bojovnost, tak typická pro naše týmy, a kolektivní sehranost našich sedmáků zajistila našim florbalistům krásné 2. místo na florbalovém turnaji ml.žáků. Postup do okresu z pěti zúčastněných týmů zaslouženě vyhrálo družstvo ze ZŠ U Dvora Letohrad. Nejlepším gólmanem turnaje byl vyhlášen náš Jára Gálik, který byl velkou oporou našeho týmu. Nejpřesnější mušku za náš tým měl Patrik Schulz, nastřílel osm branek. Po čtyřech gólech nastříleli skvělí útočníci Petr Fogl a Lukáš Suchý. Shodně 2 góly vstřelili do soupeřovi branky Patrik Svoboda, naše jistota v obraně, a Marek Šrom. První zkušenosti získali společně s Markem šesťáci Matyáš Holub, Patrik Šalda a David Javůrek. 

cheekyKluci, byli jste skvělí. Blahopřejeme ke sportovnímu výkonu!cheeky             Šťovíčková H.