Přejít na obsah

Pozvánka na setkání s rodiči a žáky I.stupně

 9.4.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

Vážení rodiče,

ráda bych Vám nabídla prostor pro setkání s Vámi a s Vaším dítětem na konzultačních dnech, které nahradí klasické třídní schůzky. Formát setkání rodiče – žák – učitel vidím jako ideální pro podporu a rozvoj dítěte a spolupráci nás všech. Zároveň účast Vašeho dítěte nechávám na Vašem, popřípadě jeho rozhodnutí. Na konzultace se budeme s dětmi připravovat.

Konzultace jsou individuální a trvají max. 15 minut. Po dětech Vám posílám návrh času návštěvy ve škole. Pokud by Vám termín nevyhovoval, spojte se se mnou. V případě Vaší neúčasti mne, prosím, informujte.

Budu ráda, když se jako rodiče zamyslíte nad třemi otázkami, které mohou být součástí setkání :

                  

                                               Těším se na naše první společné setkání

                                                                  Vaše třídní učitelka