Přejít na obsah

Pozvánka na setkání s rodiči a žáky II.stupně

 9.4.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

Vážení rodiče,

rádi bychom Vám nabídli prostor pro setkání s Vámi a s Vaším dítětem na konzultačních dnech, které nahradí klasické třídní schůzky. Formát setkání rodiče – žák – učitel vidíme jako ideální pro podporu a rozvoj dítěte a spolupráci nás všech. Zároveň účast Vašeho dítěte necháváme na Vašem, popřípadě jeho, rozhodnutí. Všichni žáci se budou společně s vyučujícím na konzultace připravovat a budou seznámeni i s pravidly přihlašování.

Možnost přihlásit se budete mít prostřednictvím svých dětí na stanovený den a přesný čas u konkrétního učitele. Jak to bude probíhat?

Budeme rádi, když se jako rodiče zamyslíte nad třemi otázkami, které mohou být součástí setkání :

 

Na první společné setkání s Vámi a s Vašimi dětmi se těší

učitelé a vedení naší školy