Přejít na obsah

Sportovní gymnastika na II.stupni

 19.4.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

Tak už máme za sebou XIV. ročník Sportovní gymnastiky. V porotě poprvé zasedla paní uč. Iva Kittlitz se zkušeným porotcem p. uč. Petrem Kulhavým. Společně jsme zhlédli 47 cvičení na 5 nářadích a bylo se opět na co koukat. Děvčata předvedla ve svých sestavách ladnost pohybu, obratnost a rovnováhu, chlapci zaujali silovými prvky na hrazdě i kruzích a také mrštností a smyslem pro hravost ve svém trio vystoupení na koberci, což můžete sami posoudit na Netradičním setkání. Náš obdiv a uznání za dokonale provedené sestavy získala gymnastka Viola Škrobánková, která s Natkou Nováčkovou jako jediné zvládly všechny sestavy na nářadích.

Výsledková listina

Přeskok přes kozu

1. Natka Nováčková               1. Jakub Tesařík

2. Míša Kůstová                      2. Matěj Motyčka

3. Sandra Nutzová                  3. Filip Horníček

Kladina                                    Kruhy

1. Adéla Urbanová                    1. Petr Rauš

2. Natka Nováčková                  2. Matěj Hodr

3. Nela Hoderová                      3. Jakub Kubíček

Hrazda

1. Týna Remešová                    1. Jakub Kubíček

2. Markét Šaldová                      2. – 3. Aleš Friml

3. A.Jebousková, N.Nováčková           Petr Rauš

Koberec

1. Adél Urbanová

2. Markét Šaldová

3. Kačka Velínská, Kristýna Strnadová

Pochvala triu – Ondra Nastoupil, Matěj Motyčka a Jakub Tesařík

                                                                                              Šťovíčková Hana