Přejít na obsah

Přírodovědná soutěž v České Třebové

 18.5.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

Organizátorem regionálního kola Poznávání přírodnin a minerálů je každým rokem ZŠ Habrmanova v České Třebové. Letos se poprvé do soutěže zapojili i naši přírodovědci společně se 170 přihlášenými žáky z 18 škol z našeho regionuSoutěžící si vyzkoušeli své znalosti v oblasti rostlin nebo živočichů a též minerálů. V kategorii 8. – 9. tříd si nejlépe vedla Kristýna Remešová, která obsadila ze 43 soutěžících krásné 12. místo se ziskem 42 bodů. Jen o bod méně získala Nela Hoderová a umístila se na pěkném 15. místě. V kategorie 6. – 7. tříd byl největší zájem o poznávání živočichů a minerálů. V konkurenci 54 soutěžících benjamínek našeho týmu Erik Zigmund získal 36 bodů a 16. místo. Poděkování patří i Kačce Velínské za vzornou reprezentaci školy.                

Blahopřejeme!  cheeky                                                                  Šťovíčková Hana