Přejít na obsah

Desátá výprava: Za INDIÁNY II.

 26.6.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

Prázdniny se blíží a my jsme stále u indiánů. Máme své indiánské jméno, svůj indiánský kmen a pro jeho ochranu jsme si nakreslili TOTEM  a vyrobili lapače zlých snů. Přečetli jsme si prima knížku "Příběh řehtájícího koně" , kde bylo spousta prázdninových příběhů dětí , indiána a jeho koně. Namalovali jsme si obličej a za zvuku indiánských bubnů jsme si zatančili indiánský tanec.

Naše výpravy skončili. Podívali jsme se do pravěku, středověku i do pohádky. S kouzelným mobilem jsme zažili spoustu legrace, zajímavých úkolů a dozvěděli jsme se nové informace z dané výpravy.

Nyní jsme již uklidili naší školní družinu, odnesli si domů tepláky, penály a hrnečky a těšíme se na prázdninové výpravy a zážitky. Přejeme i vám, ať jsou plné sluníčka, pohody a odpočinku  a v září nashledanou cheeky!!!