Přejít na obsah

Štafetový běh E. Zátopka na 1. stupni

 8.10.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

Dne 9. 10. se konal každoroční štafetový běh žáků 4. a 5. třídy. Vybraní žáci reprezentovali svou třídu.  Všichni se velmi snažili dosáhnout co nejrychlejšího času pro svou třídu. V litém boji nakonec zvítězilo družstvo čtvrťáků a časem 6.41,71s. Druzí, družstvo páté třídy, doběhli s časem 7.01,77s. Děkujeme všem dětem, které soutěžily, ale i jejich spolužákům za fandění a psychickou podporusmiley. V kategorii jednotlivců se nejlépe umístili tito žáci:

1. Kateřina Kulhavá                                               1. Toník Borovička

2. Petra Sedláčková                                                2. Domča Cindr

3. Lucie Pirklová                                                    3. Ráďa Urban

Vítězům blahopřejeme a přejeme mnoho sportovních úspěchů i do budoucnosti.

                                                                         Eva Adamcová, Radka Kulhavá