Okrsek ve florbale st.H

 19.11.2015  ZŠ & MŠ Libchavy

Celkem pět týmů se střetlo na okrsku starších hochů ve florbale. Našemu družstvu utekl postup do okresního kola o jediný gól! Prohrálo jen s vítězem turnaje ze ZŠ Klášterec nad Orlicí 1:2 a třikrát vyhrálo. 2. místo vybojovali ostřílení hoši – kapitán Karel Aubus, který přenechal roli gólmana Járu Gálikovi, a byl náš nejúspěšnější útočník s 5 vstřelenými brankami, se skvělým přehledem dirigoval svůj tým. Neskutečné zákroky předvedl brankář Jára a byl opravdovou oporou svého družstva. Lukáš Suchý se brzy sehrál s novými spoluhráči a vstřelil jako správný útočník 3 branky. Po jedné brance zavěsili do soupeřovy sítě Petr Fogl, Patrik Schulz, rychlonožka Filip Horníček a Jakub Tesařík. Jako jediný sice nedal gól, ale na mnohé přihrál, bylo ho všude plno. Patrik Svoboda, nepostradatelný hráč lajny osmáků.

yesDíky všem za reprezentaci naší školy!yes