Přejít na obsah

Setkání s předškoláky

 1.6.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

Byl čtvrtek a my, deváťáci, od rána chystali stanoviště pro budoucí prvňáčky. V devět přišlo 30 rozjařených dětí a s elánem se pustily do plnění úkolů. Každý předškolák dostal svou kartičku, na kterou jsme mu psali získané body. Jezdilo se po vyznačené trase na koloběžkách, poznávaly se dopravní značky i pohádkové postavy, procvičovala se paměť, kopalo do naplněných PET lahví, skákalo v pytlích, trefovalo se míčkem do kbelíku, nosily se florbalové míčky na tenisových raketách, skládaly se puzzle a ve stanu hrály minihry.

yesVšichni jsme hráli a také všichni vyhráli!yes

Čekala nás sladká odměna a také výborná svačinka od našich kuchařek. Nácvik šerpování jsme zvládli a už se na Vás těšíme, předškoláci!smiley       "Deváťáci"