Přejít na obsah

Okresní kolo ve florbale ml. žáků

 4.12.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

Náš tým mladších florbalistů odehrál okresní kolo v Brandýse nad Orlicí skoro ve stejném složení jako na okrsku. Přidal se k nám uzdravený Štěpa Šmétka, který se osvědčil v útočné řadě. Sehráli jsme zde čtyři zápasy a dva z nich byly nad naše možnosti. V dalších jsme remizovali s týmem ze ZŠ Horní Čermná a prohráli o jediný gól s družstvem ze ZŠ Komenského Ústí nad Orlicí. Vítěznou branku vstřelili do naší sítě v poslední minutě zápasu. Smůla. Kluci se však 5. místem nenechali otrávit a hned plánovali, jak se do příštího turnaje zlepšit. Nejlepším hráčem našeho týmu byl Lukáš Říha. Do krajského kola po zásluze postoupili hoši ze ZŠ Jablonné nad Orlicí. 

                                                                                                Šťovíčková Hana