Přejít na obsah

Cvičení s hudbou

 18.12.2016  ZŠ & MŠ Libchavy

V pondělí 19. 12. 2016 se již několikátým rokem konalo na Gymnáziu v Ústí nad Orlicí „Cvičení s hudbou“.  Naši školu reprezentovalo celkem 11 žáků z 6. – 9. třídy: Denča Charvátová, Kačka Velínská, Pája Fogl, Natálka Nováčková, Kája Hodrová, Vanesa Rojková, Kačka Krásová, Kačka Frimlová, Denča Pávková, Anička Petrová a Dorotka Kittlitz . Tělocvična ústeckého gymnázia téměř praskala ve švech, taneční soutěže se celkově zúčastnilo přes 100 žáků z blízkého okolí. Ti všichni byli do tance pod vedením oblíbené a velice úspěšné cvičitelky Lucie Tvrdoňové velice zapáleni. Z našich tanečníků ze základního kola postoupili: Dorotka Kittlitz z 6. tř., Kačka Velínská a Pája Fogl z 9. tř. Kačka se umístila mezi pěti nejlepšími ve finálových soubojích a Pavel svoji kategorii dokonce vyhrál.

 

Děkuji všem našim tanečníkům za vzornou reprezentaci školy.

Kristýna Kyllarová