Přejít na obsah

Beseda s policistou

 28.1.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

V lednu a v únoru se s žáky bavíme o různých profesích a o tom, čím by chtěli jednou být. Připravily jsme si pro všechny oddělení besedu s policistou,s panem Bc. Tomášek Kacálkem", který si ve svém volnu udělal čas a seznámil děti s tímto náročným zaměstnáním. Povídal žákům o tom,co vše toto zaměstnání obnáší, co by museli zvládnout, kdyby chtěli být policistou/tkou, co by se učili, apod. Žáci si připravili otázky a některé byly opravdu moc zajímavé – i odpovědismileyNakonec jsme si vyzkoušeli pomůcky, které policisté používají jako např. helma, neprůstřelná vesta, obušek, pouta (ty si vyzkoušely paní vychovatelkysmiley) apod. Žákům i nám se beseda moc líbila a moc děkujeme nejen za ní, ale i za dárečky pro děti – pexesa, vystřihovánky, komiksy,…