Zahájení plaveckého výcviku

 31.1.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve středu 1.2. byl zahájen již tradiční plavecký výcvik 1. stupně. Žáci 2., 3. a 4. třídy se dnes poprvé vydali do krytého plaveckého bazénu v Ústí nad Orlicí, kde proběhla první lekce plavecké výuky. Všichni žáci i pedagogové byli nejprve seznámeni s pravidly plaveckého kurzu a zároveň s bezpečnostními předpisy, které je nutné při návštěvě bazénu dodržovat. Poté se děti rozdělily podle svých aktuálních plaveckých dovedností do šesti skupin. A pak už následovala výuka… Ke konci první lekce dostaly děti prostor pro volné hry ve vodě, které si všichni chlapci i dívky náležitě užili!

Prvňáčci z naší školy zahajují svůj první plavecký výcvik příští týden. Přejeme, aby se jim v bazénu líbilo stejně jako nám…

Kolektiv pedagogů 1. stupně