Přejít na obsah

Den otevřených dveří v 1. třídě

 9.4.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

Den otevřených dveří v 1.třídě

     V pondělí 10. 4. 2017 navštívili naše první třídy předškoláci z obou mateřských škol. Do 1. A zavítaly děti z Dolních Libchav a výuku v 1. B sledovaly děti z Horních Libchav. Školáci předvedli, co se již za necelý rok ve škole naučili. Pro předškoláky si paní učitelky nachystaly hádanky, vyzkoušeli si psaní na tabuli, práci na interaktivní tabuli a  posadili se i do školních lavic, kde si vybarvili  obrázky za pomoci svých starších kamarádů.

Po skončení výuky jsme společně prošli třídy na I. stupni. V každé třídě čekalo budoucí školáky menší překvapení – dárečky, písničky. Prohlídku školy jsme již tradičně zakončili ve školní jídelně, kde se děti posilnily před zpáteční cestou do svých školek.

Paní učitelky z mateřských škol donesly prváčkům sladkosti a paní učitelky dostaly kytičku na oplátku si předškoláci odnesli  z 1. třídy bonbony, tiskátka a obrázek.