Štafetové běhy

 15.5.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

V pondělí 15.5. proběhly na 1. stupni štafetové běhy. Závodu se účastnilo celkem šest štafet, kdy každá štafeta je složena vždy ze zástupců jednotlivých ročníků. Celý rozběh zahajovala děvčata z prvních tříd a do cíle finišovali kluci z páté třídy. Běželo se 10 krát 200 m a výsledky byly opravdu vyrovnané:

1. místo  –  štafeta č. 2: Natálka Zítková,Kuba Krčál,Sofinka Leierová,Honzík Borovička, Sára Betlachová,Martin Aubus,Niky marčíková,Ondra Horníček,Anežka Kalábová,Toník Borovička – čas: 6:54,10

 

2. místo – štafeta č.5: Sofinka Benešová,Maty  Šmétka, Verunka Sedláčková,Niky Doleček,Karolínka Valčíková,Péťa Jankele,Niky Jindrová,Maty Krčál,Lili Páchová,Bobeš Kalousek- čas: 6:56,29

 

3. místo – štafeta č. 1:Viky Švecová,Kuba Kalous,Amálka Videnská,Danda David,Adélka Kubíčková,Tom Voleský,Pája Semirádová,Adam Folk,Terezka Oláhová,Domča Cindr – čas: 7:00,76

 

Všem zúčastněným děkujeme za parádní běžecké výkony a ostatním dětem za fandění a podporu.

                                                                                                                                                                                        Lenka Ludvíčková