Spaní ve družině

 18.5.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

Tak jako loni i letos se konalo spaní ve družině. Děti mohly prožít noc tam, kde to jinak znají jen ve dne.Sraz byl o půl 7 večer na školním hřišti.Účast byla hojná a děti i rodiče byli při loučení statečnísmileyPo krátkém přivítaní si děti zahrály na schovávanou, cukr, káva, limonáda,..založili jsme táborák, zpívali písničky a opekli buřtíky. Děti si samozřejmě hrály i hry dle jejich představ a přání (v rámci možnostísmiley). S dětmi jsme si ve družině povídali o vesmíru, proto jsme využili krásného počasí, vytvořili jsme živý řetěz a vydali se večer na zahradu, kde jsme pozorovali hvězdy a pro klid dětí jsme překontrolovali zamčenou branku a školu. Poté se děti převlékly, vyčistily si zuby, poslechly si pohádku a po chviličce usnuly. Ráno po probuzení se děti nasnídaly, sbalily věci a při hraní čekaly na rodiče. Akce se nám vydařila.Děti byly moc hodné a poslušné! Mooooc děkujeme našim kuchařinkám z jídelny za vypůjčení nádobí a následně za jeho umytíheart!!!!A díky patří i rodičům, kteří nám poskytli dřevo apodheart.Všem ještě jednou děkujeme!!!!Děti a paní vychovatelkysmiley