Škola v přírodě – Plavba za poznáním do Orlických hor (4. třída)

 23.5.2017  ZŠ & MŠ Libchavy

Středeční ráno nás uvítalo zamračenou oblohou. I přesto nás to neodradilo a prožili jsme opět den plný zábavy a pestrých aktivit. Hned po ranní rozcvičce a vydatné snídani jsme se s vervou pustili do učení. Vzhledem k počasí jsme tentokrát zvolili vnitřní prostory, kde bylo rozhodně tepleji a příjemněji než venku. Po dobrém obědě jsme v rámci poledního klidu chvilku odpočívali a nabírali síli a pak jsme se vydali do místního Lanového centra. Tady si mohli kluci a holky vyzkoušet, jaké jsou jejich motorické schopnosti. Prošli si dětskou trasu, při které všichni prokázali odvahu a šikovnost. Po večeři jsme již tradičně zapsali nové zážitky do Plavebních deníků, zazpívali jsme si před spaním a četli knihu na pokračování.

Další den nám rychle utekl a už se těšíme na zítřejší dobrodružství.

Adamcová Eva, Kacálková Marta, Roubíčková Světlana a žáci 4. třídy